PBPA19001GY2
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | PBPA19001GY2 |
| توضیحات: | PANEL FRONT 19X1.72X0.13" GRAY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Front |
| رنگ | Gray |
| سری | PBPA |
| وزن | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 19.000" L x 1.720" W x 0.125" H (482.60mm x 43.69mm x 3.18mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 19" Panel Width Racks |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.80 | $10.58 | $10.37 |
حداقل: 1