N1WS20168
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | N1WS20168 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 20"L X 16"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 8.000" (203.20mm) |
| سری | N1WS |
| وزن | 26 lbs (11.8kg) |
| رأی | IP20, NEMA 1, UL-508 |
| ویژگی | Mounting Flange, Separate Panel or Cover Thickness |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 320in² (2065cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $163.60 | $160.33 | $157.12 |
حداقل: 1