N1J1084
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | N1J1084 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 10"L X 8"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 4.000" (101.60mm) |
| سری | N1J |
| وزن | 8 lbs (3.6kg) |
| رأی | IP20, NEMA 1, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 16 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 80.0in² (516cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 10.000" L x 8.000" W (254.00mm x 203.20mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $57.54 | $56.39 | $55.26 |
حداقل: 1