N1A242012
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | N1A242012 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 24"L X 20"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 12.000" (304.80mm) |
| سری | N1A |
| وزن | 61 lbs (27.7kg) |
| رأی | IP20, NEMA 1, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 480in² (3097cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 24.000" L x 20.000" W (609.60mm x 508.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $223.29 | $218.82 | $214.45 |
حداقل: 1