MB158055
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | MB158055 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 5.91"L X 3.15"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 2.165" (55.00mm) |
| سری | MB |
| وزن | 1 lb (453.59g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, Polystyrene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 18.6in² (120cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.906" L x 3.150" W (150.00mm x 80.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $23.14 | $22.68 | $22.22 |
حداقل: 1