M268-5
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Handles |
| برگه داده ها: | M268-5 |
| توضیحات: | HANDLE ALUMINUM MATTE 9.8X1.6" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Handles |
| نوع | Drawer, Type |
| ارتفاع | 1.575" (40.00mm) |
| سری | M |
| مواد | Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Screw Holes, Back |
| موضوع/پیچ/اندازه سوراخ | M5 |
| طول مرکز به مرکز | 9.800" (248.92mm) |
در انبار 12 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $19.57 | $19.18 | $18.80 |
حداقل: 1