HJ12146HLP
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | HJ12146HLP |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 12"L X 14"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 6.000" (152.40mm) |
| سری | HJ |
| وزن | 17 lbs (7.7kg) |
| رأی | IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Mounting Flange, Stainless Steel Hinges |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 168in² (1084cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 12.000" L x 14.000" W (304.80mm x 355.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $100.13 | $98.13 | $96.16 |
حداقل: 1