EN4SD423010SS
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | EN4SD423010SS |
| توضیحات: | BOX S STEEL NATURAL 42"L X 3"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 10.000" (254.00mm) |
| سری | Eclipse |
| وزن | 110 lbs (49.9kg) |
| رأی | IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Stainless Steel Hinges |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| مساحت (L x عرض) | 1260in² (8129cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 42.000" L x 30.000" W (1066.80mm x 762.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1