EN4DSC603812SS
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | EN4DSC603812SS |
| توضیحات: | BOX S STEEL NATURAL 60"L X 38"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 12.000" (304.80mm) |
| سری | Eclipse |
| وزن | 200 lbs (90.7kg) |
| رأی | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 2280in² (1.471 m²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 60.000" L x 38.000" W (1524.00mm x 965.20mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,291.63 | $2,245.80 | $2,200.88 |
حداقل: 1