EJ16148
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | EJ16148 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 16"L X 14"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 8.000" (203.20mm) |
| سری | Eclipse Junior |
| وزن | 22 lbs (10kg) |
| رأی | IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange, Stainless Steel Hinges |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 16 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 224in² (1445cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 33 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $140.56 | $137.75 | $134.99 |
حداقل: 1