EJ1264
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | EJ1264 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 12"L X 6"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 4.000" (101.60mm) |
| سری | Eclipse Junior |
| وزن | 8 lbs (3.6kg) |
| رأی | IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange, Stainless Steel Hinges |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 16 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 72.0in² (465cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 12.000" L x 6.000" W (304.80mm x 152.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $68.56 | $67.19 | $65.85 |
حداقل: 1