DNRMM23BK1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | DNRMM23BK1 |
| توضیحات: | SHELF MONITOR 19X21.6X5.2" BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Shelf, Monitor, Fixed |
| رنگ | Black |
| سری | DNRM |
| وزن | 16 lbs (7.3kg) |
| ویژگی | Accessory Compartment |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 19.000" L x 21.560" W x 5.220" H (482.60mm x 548.39mm x 132.59mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 23" Panel Width Racks |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1