DNDMS23BK1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | DNDMS23BK1 |
| توضیحات: | SHELF FIXED 19.5X21.3X3.4" BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Shelf, Fixed |
| رنگ | Black |
| سری | DNDM |
| وزن | 15 lbs (6.8kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 19.500" L x 21.250" W x 3.440" H (495.30mm x 539.75mm x 87.38mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 23" Panel Width Racks |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $82.50 | $80.85 | $79.23 |
حداقل: 1