CST4404
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CST4404 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 48"L X 1"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 6.000" (152.40mm) |
| سری | CST |
| وزن | 45 lbs (20.4kg) |
| رأی | IP20 |
| ویژگی | Stainless Steel Hinges, Wire - 4 |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 480in² (3097cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 48.000" L x 10.000" W (1219.20mm x 254.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $297.90 | $291.94 | $286.10 |
حداقل: 1