CSP7823LG1
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | CSP7823LG1 |
| توضیحات: | PANEL SIDE 79X20X0.8" GRAY 1/PR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Side |
| رنگ | Gray |
| سری | C2 |
| وزن | 85 lbs (38.6kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| اندازه/ابعاد | 78.688" L x 20.062" W x 0.810" H (1998.68mm x 509.57mm x 20.57mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | C2 Series |
در انبار 69 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $252.70 | $247.65 | $242.69 |
حداقل: 1