CSKO663
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CSKO663 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 6"L X 6"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.000" (76.20mm) |
| سری | CSKO |
| وزن | 3.1 lbs (1.4kg) |
| رأی | IP20, NEMA 1 |
| ویژگی | Knockouts |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 36.0in² (232cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.000" L x 6.000" W (152.40mm x 152.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.79 | $15.47 | $15.16 |
حداقل: 1