CHKO18124
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CHKO18124 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 18"L X 12"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 4.000" (101.60mm) |
| سری | CHKO |
| وزن | 12 lbs (5.4kg) |
| رأی | IP30, NEMA 1 |
| ویژگی | Knockouts |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 216in² (1394cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 18.000" L x 12.000" W (457.20mm x 304.80mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $40.70 | $39.89 | $39.09 |
حداقل: 1