C3R483612HCR
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | C3R483612HCR |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 48"L X 36"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 12.000" (304.80mm) |
| سری | C3R HCRMD |
| وزن | 153 lbs (69.4kg) |
| رأی | IP24, NEMA 3R, UL-50 |
| ویژگی | Lockable, Stainless Steel Hinges, Wall Mount |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 1728in² (1.115 m²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 48.000" L x 36.000" W (1219.20mm x 914.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $619.28 | $606.89 | $594.76 |
حداقل: 1