18P3927
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | 18P3927 |
| توضیحات: | PANEL INNER 39X27" WHITE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Inner |
| رنگ | White |
| سری | 18P |
| وزن | 35 lbs (15.9kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 39.000" L x 27.000" W (990.60mm x 685.80mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1418, 1422, 1447 Series |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $125.49 | $122.98 | $120.52 |
حداقل: 1