18P3321
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | 18P3321 |
| توضیحات: | PANEL INNER 33X21" WHITE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Inner |
| رنگ | White |
| سری | 18P |
| وزن | 24 lbs (10.9kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 33.000" L x 21.000" W (838.20mm x 533.40mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1418, 1422, 1447 Series |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $82.11 | $80.47 | $78.86 |
حداقل: 1