18P1515
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | 18P1515 |
| توضیحات: | PANEL INNER 15X15" WHITE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Inner |
| رنگ | White |
| سری | 18P |
| وزن | 6 lbs (2.7kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Active |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 15.000" L x 15.000" W (381.00mm x 381.00mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1418, 1422, 1447 Series |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.67 | $32.02 | $31.38 |
حداقل: 1