1596B103
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1596B103 |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 1.57"L X 1.37"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Open End(s) |
| ارتفاع | 0.790" (20.07mm) |
| سری | 1596 |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 2.15in² (13.9cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box, Potting |
| اندازه/ابعاد | 1.570" L x 1.370" W (39.88mm x 34.80mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 195 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.46 | $2.41 | $2.36 |
حداقل: 1