1594BGY
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1594BGY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 3.19"L X 2.21"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.578" (40.08mm) |
| سری | 1594 |
| وزن | 0.169 lb (76.66g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | Flame Retardant |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.130" (3.30mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 7.03in² (45.4cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.189" L x 2.205" W (81.00mm x 56.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.58 | $9.39 | $9.20 |
حداقل: 1