1593XGY
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1593XGY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 5.52"L X 2.61"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.102" (27.99mm) |
| سری | 1593 |
| وزن | 0.188 lb (85.28g) |
| رأی | - |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 14.4in² (93cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.521" L x 2.607" W (140.23mm x 66.22mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 130 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.96 | $5.84 | $5.72 |
حداقل: 1