1593NGY
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1593NGY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 4.38"L X 2.95"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 0.992" (25.20mm) |
| سری | 1593 |
| وزن | 0.15 lb (68.04g) |
| رأی | - |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 12.9in² (83cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.380" L x 2.953" W (111.25mm x 75.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 273 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.45 | $5.34 | $5.23 |
حداقل: 1