1591XXSSBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1591XXSSBK |
| توضیحات: | BOX PLASTIC BLK 4.43"L X 3.33"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.732" (43.99mm) |
| سری | 1591XXS |
| وزن | 0.15 lb (68.04g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, Non Specified |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 14.7in² (95cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.430" L x 3.332" W (112.52mm x 84.63mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.12 | $6.00 | $5.88 |
حداقل: 1