1591XXMTBU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1591XXMTBU |
| توضیحات: | BOX ABS TRN BLUE 3.4"L X 2.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Translucent - Blue |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.063" (27.00mm) |
| سری | 1591XXT |
| وزن | 0.15 lb (68.04g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | Flame Retardant, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 7.62in² (49.2cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.395" L x 2.246" W (86.23mm x 57.05mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.00 | $4.90 | $4.80 |
حداقل: 1