1591TFSBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1591TFSBK |
| توضیحات: | BOX PLSTC BLACK 4.72"L X 3.15"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.319" (58.90mm) |
| سری | 1591FS |
| وزن | 0.3 lb (136.08g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | Card Guides, Mounting Flange |
| مواد | Plastic, Polystyrene |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| مساحت (L x عرض) | 14.9in² (96cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 3.150" W (120.00mm x 80.01mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1