1591CSFLBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1591CSFLBK |
| توضیحات: | BOX PLSTC BLACK 4.72"L X 2.56"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.567" (39.80mm) |
| سری | 1591FLS |
| وزن | 0.178 lb (80.74g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | Card Guides, Mounting Flange |
| مواد | Plastic, Polystyrene |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 12.1in² (78cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 2.559" W (120.00mm x 65.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 37 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.50 | $5.39 | $5.28 |
حداقل: 1