1591BFLGY
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1591BFLGY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 4.41"L X 2.44"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.213" (30.81mm) |
| سری | 1591FL |
| وزن | 0.163 lb (73.94g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | Card Guides, Flame Retardant, Mounting Flange |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 10.7in² (69cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.409" L x 2.441" W (111.99mm x 62.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 229 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.56 | $5.45 | $5.34 |
حداقل: 1