1590YFL
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590YFL |
| توضیحات: | BOX ALUM NATURAL 3.62"L X 4.81"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.654" (42.00mm) |
| سری | 1590 |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.126" (3.20mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 17.3in² (112cm²) |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.622" L x 4.811" W (92.00mm x 122.20mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.59 | $13.32 | $13.05 |
حداقل: 1