1590WN
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590WN |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX2.58"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.614" (41.00mm) |
| سری | 1590W |
| وزن | 0.375 lb (170.1g) |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | Card Guides, Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.080" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 12.3in² (79cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 2.579" W (120.00mm x 65.51mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.53 | $14.24 | $13.95 |
حداقل: 1