1590WBS
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590WBS |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 4.41"LX2.38"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.654" (42.01mm) |
| سری | 1590W |
| وزن | - |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 10.4in² (67cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.409" L x 2.382" W (111.99mm x 60.50mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 32 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.01 | $9.81 | $9.61 |
حداقل: 1