1590WAFLBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590WAFLBK |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK 3.64"L X 1.52"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.220" (30.99mm) |
| سری | 1590WFL |
| وزن | 0.213 lb (96.62g) |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | Mounting Flange, Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.080" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 5.52in² (35.6cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.642" L x 1.516" W (92.51mm x 38.51mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 32 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.63 | $11.40 | $11.17 |
حداقل: 1