1590TRPCGR
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590TRPCGR |
| توضیحات: | BOX ALUM GREEN 5.95"L X 3.74"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Green |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.535" (38.99mm) |
| سری | 1590TRP |
| وزن | - |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | EMI Shielded |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 20.1in² (130cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Stomp Box |
| اندازه/ابعاد | 5.946" L x 3.740" W (151.03mm x 95.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.69 | $14.40 | $14.11 |
حداقل: 1