1590STPCYL
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590STPCYL |
| توضیحات: | BOX ALUM YELLOW 5.23"L X 5.23"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Yellow |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.540" (39.12mm) |
| سری | 1590STP |
| وزن | - |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | EMI Shielded |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.090" (2.29mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 18.7in² (121cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Stomp Box |
| اندازه/ابعاد | 5.230" L x 5.230" W (132.84mm x 132.84mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 23 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.57 | $15.26 | $14.95 |
حداقل: 1