1590PBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590PBK |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.988" (50.50mm) |
| سری | 1590 |
| وزن | 0.763 lb (346.09g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | Card Guides, EMI Shielded |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.080" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 19.7in² (127cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 26 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.52 | $16.19 | $15.87 |
حداقل: 1