1590LLBFBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590LLBFBK |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK 1.97"L X 1.97"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.043" (26.50mm) |
| سری | 1590F |
| وزن | 0.085 lb (38.56g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | EMI Shielded, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 3.88in² (25.0cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.12 | $14.82 | $14.52 |
حداقل: 1