1590KKF
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1590KKF |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 4.9"L X 4.9"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.303" (58.50mm) |
| سری | 1590F |
| وزن | 1.1 lbs (499g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | EMI Shielded, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.098" (2.49mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 24.0in² (155cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 12 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $29.33 | $28.74 | $28.17 |
حداقل: 1