1555F2F17GY
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1555F2F17GY |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 4.72"L X 3.57"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.465" (37.21mm) |
| سری | 1555F |
| وزن | - |
| رأی | IP67, NEMA 4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Mounting Flange, PCB Supports, Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.157" (4.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 16.9in² (109cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.722" L x 3.574" W (119.94mm x 90.78mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 5VA, UL94 V-0 |
در انبار 203 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.18 | $15.86 | $15.54 |
حداقل: 1