1554S2GY
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1554S2GY |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 6.3"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.543" (90.00mm) |
| سری | 1554 |
| وزن | 0.98 lb (444.52g) |
| رأی | IP66, NEMA 4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.128" (3.25mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 39.7in² (256cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.299" L x 6.299" W (159.99mm x 159.99mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 5VA |
در انبار 38 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $27.68 | $27.13 | $26.58 |
حداقل: 1