1554H2GYSL
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1554H2GYSL |
| توضیحات: | BOX PLSTC GRAY/SM 7.09"LX4.72"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray, Smoke Cover/Door |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.362" (60.00mm) |
| سری | 1554 |
| وزن | 0.75 lb (340.19g) |
| رأی | IP66, NEMA 4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 33.5in² (216cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.087" L x 4.724" W (180.01mm x 119.99mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 26 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $24.99 | $24.49 | $24.00 |
حداقل: 1