1554G2GYCL
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1554G2GYCL |
| توضیحات: | BOX PLSTC GRAY/CLR 4.72"LX3.54"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray, Clear Cover/Door |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.150" (80.00mm) |
| سری | 1554 |
| وزن | 0.23 lb (104.33g) |
| رأی | IP66, NEMA 4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 16.7in² (108cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 89.99mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 5VA |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.23 | $19.83 | $19.43 |
حداقل: 1