1551V2GY
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1551V2GY |
| توضیحات: | BOX VENT ABS 3.15HX1.57W GRY |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Cover Included |
| ارتفاع | 0.800" (20.32mm) |
| سری | * |
| وزن | - |
| رأی | IP30 |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| اطلاعات حمل و نقل | - |
| نوع کانتینر | Box |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 249 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.14 | $3.08 | $3.02 |
حداقل: 1