1551SBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1551SBK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 1.97"L X 1.97"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Hand Held, Cover Included |
| ارتفاع | 0.591" (15.01mm) |
| سری | 1551 |
| وزن | - |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 3.88in² (25.0cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 1120 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.67 | $2.62 | $2.56 |
حداقل: 1