1551JFLGY
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1551JFLGY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 2.36"L X 1.38"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 0.591" (15.01mm) |
| سری | 1551FL |
| وزن | 0.05 lb (22.68g) |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | Mounting Flange, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 3.25in² (21.0cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.362" L x 1.378" W (59.99mm x 35.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 122 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.39 | $2.34 | $2.30 |
حداقل: 1