1551CCLR
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1551CCLR |
| توضیحات: | BOX ABS TRANS CLR 2.56L X 1.18"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Translucent - Clear |
| طراحی | Split Sides |
| ارتفاع | 0.610" (15.49mm) |
| سری | 1551Mini |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.070" (1.78mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 3.02in² (19.5cm²) |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.560" L x 1.180" W (65.02mm x 29.97mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 178 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.97 | $2.91 | $2.85 |
حداقل: 1