1550WEBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1550WEBK |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK 6.73"L X 4.76"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.169" (55.09mm) |
| سری | 1550W |
| وزن | - |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.079" (2.01mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 32.1in² (207cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.732" L x 4.764" W (170.99mm x 121.01mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 41 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.16 | $17.80 | $17.44 |
حداقل: 1