1550WA
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1550WA |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 3.5"LX1.38"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.185" (30.10mm) |
| سری | 1550W |
| وزن | - |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.059" (1.50mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 4.83in² (31.2cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.504" L x 1.378" W (89.00mm x 35.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.02 | $6.88 | $6.74 |
حداقل: 1