1490K25
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1490K25 |
| توضیحات: | CONSOLE STEEL GRAY 14"L X 13"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Lid, Slanted Top |
| ارتفاع | 10.130" (257.30mm) |
| سری | 1490 |
| وزن | 17 lbs (7.7kg) |
| رأی | IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | Pushbutton Holes - 25, Slope, 30°, 60° |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 182in² (1174cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Console |
| اندازه/ابعاد | 14.000" L x 13.000" W (355.60mm x 330.20mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $213.70 | $209.43 | $205.24 |
حداقل: 1